Türkçe English Deutsch Français Arabic
 
   
 
ŞAH INN PARADİSE ( Antalya / Kumluca )
 
Statü :
(Argeon Tur Derecelendirmesidir.)
Konsept : Herşey Dahil
Bilgilendirme : ALKOLSÜZ HERŞEY DAHİL
Fiyat :     410 TL
Rezervasyon Yorum Ekle Değerlendir
 
Genel Bilgiler
Özellikler
Fiyatlar
Fotoğraflar ( 11 )
Videolar ( 0 )
Değerlendirme ( 2 )
Yorumlar ( 2 )
Harita

1980’li yıllarda Türkiye’de turizm sektörünün gelişmesiyle birlikte yerli ve yabancı turistlerin  beklentilerine uygun tatil imkânları sunabilmek adına yeni oluşumlar sergilenmiştir. Kamer Holding Yönetim Kurulu ise,  Türk aile yapısına uygun tatil yapmak isteyen aileler için “aile tatili” modelinin geliştirmesi fikriyle turizm yolculuğuna Akdeniz Bölgesi’nde 1999 yılında Şah inn Suit Otel’le başlamıştır.
Şah inn Suit Otel´in ilk sezonunda konaklayan misafirlerin memnuniyetleri ve Tük aile yapısına uygun tesislerin yetersizliğinden doğan talepleri değerlendirerek 2000 yılında yine Şah inn markasıyla, 1100 yataklı tesisiyle sektörün öncüsü olarak emin adımlarla ilerlemiştir. 2007 yılında ise Kamer Holding 1400 yataklı tesisine Şah inn Paradise ismiyle devam etme kararı vermiştir. Her geçen yıl yenilenmeyi ve konuklarının memnuniyetini artırmayı hedefleyen Şah inn Paradise Tatil Köyü, markasının zincirlerine yenilerini ilave etmek için alt yapı çalışmalarına devam etmektedir.

Sizleri, Kamer Holding güvencesiyle, Şah inn Paradise’ın üstün hizmet kalitesine ve ailecek unutulmaz bir tatil keyfine davet ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz alternatif turizm konusunda Türk ailelerinin maddi ve manevi değerlerine uygun, sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider otellerden olmak.

Sizi Arayalım
Online Destek
E - Bülten
Duyurular
Bilgi almak istediğiniz konular hakkında sizi arayabilmemiz için İsminizi ve İrtibat Numaranızı yazmanız yeterli olacaktır.
İsim :
Telefon * :
   
»
 
Tatile çıkmadan önce bir uzmana danışmak, ve tatil planı yapmak için Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için lütfen E-Bülten'e Kayıt Olunuz.
İsim :
E-Posta * :
:
   
»
 
Ana Sayfa | Tesettür Oteller | Hakkımızda | Uçak Bileti | İletişim
Copyright © 2013 | Designed by Erensoft