Türkçe English Deutsch Français Arabic
 
   
 
KATRANCI PARK OTEL ( Muğla / Fethiye )
 
Statü :
(Argeon Tur Derecelendirmesidir.)
Konsept : Herşey Dahil
Bilgilendirme : ALKOLSÜZ HERŞEY DAHİL
Fiyat : TL299     252 TL
Rezervasyon Yorum Ekle Değerlendir
 
Genel Bilgiler
Özellikler
Fiyatlar
Fotoğraflar ( 0 )
Videolar ( 0 )
Değerlendirme ( 0 )
Yorumlar ( 0 )
Harita
Genel Bilgiler...

KATRANCI PARK HOTEL – HELAL KONSEPT
Konum ve Yerleşim
Alkolsüz Oteller grubunda yer alan Katrancı Park Hotel, her şey dahil konseptiyle, kendi özel plajıyla, günlük ormanları içinde, eşsiz doğasıyla, stresten uzak, sessiz, sakin, geniş bir alana kurulmuştur. Muhafazakar Oteller grubunda yer alan otelimiz Muhafazakar Tatil tercihini Fethiye olarak seçen müşterilerine bu anlamda hizmet veren en iyi tesistir. Zarif mimariye sahip tesisimizde 106 oda ile üstü açık, etrafı kapalı 190 m2 bayanlara özel yüzme havuzu, 350 m2 erkeklere özel üzeri açık yüzme havuzu ve 125 m2 sessiz yüzme havuzu mevcuttur. Kapalı ve açık alanı bulunan Sultan Restorant, havuz başı Huzur Cafe ile siz ve değerli konuklarımıza ev sahipliği yapmaktadır. Otelimiz Dalaman havalimanına 42 km, Fethiye şehir merkezine 17 km mesafededir, her 10 dk da otelin önünden şehir merkezine minibüsler gidip gelmektedir. Kısacası Tesettür Otel arayan misafirlerin ilk tercihi olmaktan gurur duymaktayız.
 

Katrancı Park Hotel – Genel Tesis Bilgileri

İslami Oteller kategorisinde yer alan tesisimiz geniş bir alan üzerine inşa edilmiş 3’er katlı 4 bloktan oluşmaktadır. Odalarımız bahçe, orman ve havuz manzaralı olup, standart oda, aile odası ve ekonomik odalar olmak üzere toplam 106 adettir. Standart odalarımızda en fazla 3 kişi konaklayabilmektedir. Aile odalarında en fazla 4+1 (11.99) konaklayabilmektedir. Bir ana restoran, iki adet snack bar, 2 adet yetişkin yüzme havuzu vardır. Kaydıraklı bay yüzme havuzu 350 m2, kaydıraklı bayan yüzme havuzu 190 m2 ve sessiz yüzme havuzu 125 m2’dir. İki adet çocuk yüzme havuzları ise her biri 15 m2 oluşmaktadır. Otelimizin kendine ait özel plajına 300 metrelik orman yoluyla ulaşılır.

Sizi Arayalım
Online Destek
E - Bülten
Duyurular
Bilgi almak istediğiniz konular hakkında sizi arayabilmemiz için İsminizi ve İrtibat Numaranızı yazmanız yeterli olacaktır.
İsim :
Telefon * :
   
»
 
Tatile çıkmadan önce bir uzmana danışmak, ve tatil planı yapmak için Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için lütfen E-Bülten'e Kayıt Olunuz.
İsim :
E-Posta * :
:
   
»
 
Ana Sayfa | Tesettür Oteller | Hakkımızda | Uçak Bileti | İletişim
Copyright © 2013 | Designed by Erensoft